Sadece Nefes !

Eyy nefes sen nelere kadirsin ! Sadece nefes ! Farkında bile olmadan gün içerisinde defalarca alıp verdiğimiz, içimizde tutamadığımız ama içimize almadan yaşayamadığımız bir şeyden bahsediyorum size. Hepimizin bildiği..

 0
Sadece Nefes !

Bambaşka bir pencereye gidelim diyorum; öyle bir düşünün ki nefesiniz içinizde dile gelmek üzere bekletilmiş, kontrolü sizde olarak süresi belirlenmiş ve ritimden su damlası olmuş. Aslında bir şeyi üflemekten bahsediyorum; üflerken ruhunuzu gösterdiğiniz, savunmasızca sarılmaya bırakıldığınız o dakika yada dakikalar..

Üflerken ne mi hissediyorum? Bazen ürkek yüreğimi veriyorum nefesimi duyan insanın eline, bazen ayakları dimdik duruşuyla gövde gösterisi yapan yenilmez bir kadın, bazen de yüreğini nereye götürmek istiyorsa oraya gidiyoruz beraber. Kendimle, onunla yada ... Aşık hissediyorum ve bu aşkı kimsenin elimden alamayacağının güveniyle sımsıkı sarılıyorum; derdimde, yalnızlığımda, coşkumda, sevdamda.   

Beni bu denli methiyeler düzmeye iten şey; flüdüm. Halk dilinde her ne kadar yan flüt denilse de, onun adı sadece flüt. Korkusuzca elimde tuttuğum nadir bir şey. Sadece nefes değil fazlaca huzur, çokca sevda, bir tutam cesaret, bol miktarda yaşamak..

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Piraye Kendine kadar birinin kelimelerinden.