Samsung Bu Yıl Galaxy Note 21 Tanıtmayabilir

Samsung, dünyanın en büyük akıllı telefon markalarından biridir ve Note serisi oldukça popülerdir. Not 21'in çıkış tarihini ve fiyatını öğrenmek için okumaya devam edin.

 0
Samsung Bu Yıl    Galaxy Note 21 Tanıtmayabilir

Samsung, dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biridir. Şirket, tüketicilerinin ihtiyaçlarına hizmet eden güvenilir ve mükemmel akıllı telefon cihazları üretmesiyle tanınıyor. En popüler akıllı telefonları, amiral gemisi S serisi telefonlardan ve Note serisi telefonlardan geliyor. Ancak, Galaxy Note 21'in 2021'de piyasaya çıkmayacağı anlaşılıyor. Olası Galaxy Note 21 çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okuyun.

Samsung Galaxy Note 21 Çıkış Tarihi

Şu an itibariyle Samsung, Note 21'i yakın zamanda piyasaya sürüp çıkarmayacaklarına dair net bir açıklama yapmadı. Techradar'da bildirilen Samsung sızıntılarına göre, şirketin şu an için bir Note 21 cihazı yapma planı yok. Samsung S21 Ultra ve Samsung S21 ile yaptıkları gibi Samsung'un Note serisinden kurtulmayı ve Stylus gibi Note özelliklerini en pahalı telefonlarına eklemeyi planladığına dair söylentiler de var.

Bununla birlikte, Tom's Guide web sitesi, Not 21'in bir sürümünün çıkacağını bildirdi, ancak sürüm için bir tarih için bir zaman çizelgesinden bahsetmediler. Twitter'da Ice Universe olarak bilinen bir diğer saygın Samsung sızıntısı, Note 21'in yakın zamanda piyasaya çıkmayabileceğini söyledi. Bu noktada, Samsung'un yakın zamanda Note 21'i tanıtma planı olmadığı veya aksi takdirde cihazın üretimi veya tasarımıyla ilgili bazı bilgilerin zaten sızdırılmış olacağı anlaşılıyor.

Şu an itibariyle Samsung, amiral gemisi S serisi ve Z Fold serisini geliştirmeye ve pazarlamaya odaklanıyor. Samsung Note 21 ortaya çıkarsa, telefon büyük olasılıkla 2021'in sonunda veya 2022'de piyasaya sürülecek. 

Samsung'un Note 21 ile ilgili resmi bir güncellemesi veya haberi olmadığı için, bu noktada, Note 21 fiyatını tahmin edebiliriz. Not 20'nin fiyatını referans olarak kullanırsak, telefonun piyasaya sürüldüğü sırada 999 dolar (yaklaşık 70.000 INR) taban fiyatı vardı. Not 21 gerçekten piyasaya sürülürse, cihazın da benzer şekilde fiyatlandırılması beklenebilir. Samsung ve akıllı telefonlarla ilgili daha fazla haber için bizi takip etmeye  devam edin.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow