SIKILMAYA SON!!!

Evde canınız mı sıkılıyor? Eğlenmek mi istiyorsun! o zaman makaleyi sonuna kadar oku ve beni takip etmeye devam et. Bu makalede tüm sorulara cevap bulabilirsiniz!

 0
SIKILMAYA SON!!!

Merhaba benim çılgın okurlarım. Evet yine Ben! Bugün sizlere canınız sıkıldığında eğlenmeniz için birkaç tüyo vereceğim.

Şşşt sessiz olun diğer web siteleri sese gelip de makaleyi çalmasın! 

Evet açıklıyorum;

1.) FİLM VEYA DİZİ YE BAŞLAYIN:                              

Yeni bir film veya dizi izlemek keyfinizi yerine getirebilir!

2.) KARAOKE YAPIN:                                                      

Açın canım televizyon tablet telefon ne varsa oradan bir KARAOKE şarkılar hem sesinizi geliştirin hem de eğlenceli vakit geçirin!

3.) OYUN OYNAYIN:                                                      

Ben hangi oyun türlerini sevdiğinizi bilmiyorum. Ama ben üzgün olduğum zaman müzikli ve danslı oyunlar, düşünceli olduğum zaman hikayeleştirilmiş oyunlar, kızgın ve öfkeli olduğumda silah ve savaş oyunları, keyifli olduğumda strateji oyunları oynarım!

4.) YENİ BİRŞEYLER ÖĞRENMEK:                              

Hmm nasıl derler bizim orada "bir altın bileziğin olsun." Yani diyeceğim o ki yeni şeyler öğrenin! Bu Dans eğitimi olabilir. Kuaför olma eğitimi olabilir. Dövmecilik eğitimi olabilir. Yeni bir meslek gibi  düşünün!

5.) ÇIKIP YENİ YERLER GÖRÜN:                                  

Eveet! Mesela müze ve halk kütüphaneleri yada yeni bir şehir gezebilirsiniz hatta durun! Yeni bir ülke gezmelisiniz. Kesinlikle tasviye ediyorum eğer imkanınız varsa durmayın! Gezin...          Unutmayın Gezilecek çok yer, Görülecek çok insan var! Hoşçakalın.....

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Tibetonya Yaşasın bu dünya yok oluyor!