Şimdiye Kadarki En İyi 9 Erkek Saç Modeli

Kısa sofistike kesimlerden sağlam erkek topuzlarına ve cesur sahte şahinlere kadar tüm popüler stiller burada.

 1
Şimdiye Kadarki En İyi 9  Erkek Saç Modeli

İyi bir saç stilinin gücünü ve çekiciliğini inkar etmek mümkün değildir. Kısa sofistike kesimlerden sağlam erkek topuzlarına ve cesur sahte şahinlere kadar, erkek saçlarına şekil vermenin sonsuz çeşitliliği vardır. Nihayetinde, ister gösterişli bir işadamı, ister rahat bir sörfçü olun, o özel kişinin dikkatini çekmek istiyorsanız, dikkat çekici bir saç modeli tercih edin.

1. Bro Flow Stili

Havalı ve kaygısız seksi bir saç stilimi ? O zaman Bro Flow sizin için mükemmel bir kesim olabilir. Alt kesim ve pompadour gibi diğer saç stilleri şık ve sofistike görünürken, Bro Flow sağlam ve rahat bir estetik yansıtır. 

2. Topuz Saç Stili

Modern bir klasik olan erkek topuzu yakın zamanda hiçbir yere gitmeyecek. Bu stile ulaşmak için saçınızı parmaklarınızla geriye doğru tarayın ve bir kravatla sabitleyin. Kilitlerinizin uzunluğu, topuzunuzu ne kadar alçak veya yükseğe takabileceğinizi belirleyecektir. Ancak en iyi uygulama için, başın tepesinin hemen altını seçin. Kemik yapılarına sahip erkekler, topuzu  istedikleri kadar gerdirebilirler , ancak çoğunlukla daha gevşek bir topuz daha gurur vericidir.

3. Modern Pompadour

Pompadour, klasik ve çok yönlü bir stildir ve erkekler için çok popüler bir seçimdir. Kesim, alnın üzerinde ve dışında şekillendirilmiş saçlarla karakterizedir ve tipik olarak başın yanlarında kısa saçlar ve üstte daha uzun saçlar bulunur. Bazı beyler çok kısa, uğultulu kenarları tercih ederken, diğerleri daha nazik bir görünüm için makas kesimini tercih ediyor.

4. Sezar Kesimi

Sezar saç kesimi, etrafındaki en eski ve en geleneksel saç kesimlerinden biridir, ancak stil günümüzde erkekler için popüler bir seçenek olmaya devam etmektedir. Julius Caesar'ın uzaklaşan bir saç çizgisini örtmek için bu kesimi seçtiği iddia edilirken, görünüm her yaştan ve saç tipinden erkekler arasında inanılmaz derecede popüler hale geldi. Kesim, küçük, yatay olarak kesilmiş bir saçakla öne doğru şekillendirilmiş kısa saç uzunluğuna sahiptir.

5.Üç Numara Saç Kesimi

Uzun saçlarınızı biraz daha az bakım gerektiren bir saç kesimiyle takas etmeye hazırsanız, o zaman buzz kesimi sizin için mükemmel bir seçenektir. Sakalla özellikle iyi eşleşen klasik bir stildir. Saç kesimi, tipik olarak elektrikli tıraş makinası kullanılarak, başa çok yakın kesilen kısa uzunluğu ile tanınabilir. Vızıltılı kesimler fazla stil gerektirmez ancak düzenli kesimlere ihtiyaç duyarlar.

6.Alt Kesim

Seksi saç stilleri söz konusu olduğunda, alt kesim en popüler seçeneklerden biridir. İlk olarak, kesim çok yönlüdür ve düz, kıvırcık veya dalgalı saç tipleri için inanılmaz derecede iyi çalışır. Alt kesimle ilgili bir diğer harika şey, onu birçok farklı şekilde takabilmenizdir. Hem soluk hem de bağlantısız stilleri içeren görünüm, üstte uzun saçlara sahipken, yanlar ve ense çok kısa sürüyor.

7. Quiff Stili

Quiff, tüm erkeklerde olmasa da çoğu kişi için harika görünen çok yönlü ve seksi bir saç modelidir. Bununla birlikte, yuvarlak yüz şekilleri olanlar için en iyi sonucu verirler. Bir pompadourdan farklı olarak, saçı bir dalga şekline getirmeden önce tüm saçları öne doğru fırçalayarak bir saçma oluşturulur. Bir saç modeli olarak, kafaları çevireceği kesin. Daha fazla hacim ve parlaklık için görünümü biraz pomad ile tamamlayın.

8. Şahin Stili

Aslında bir mohawk'ı taklit etmeyi amaçlayan sahte şahin, klasik punk akımının modern bir yorumudur. Saç modeli, kısa kenarlara ve üstte yukarı doğru şekillendirilmiş uzun bir saç şeridine sahiptir. Klasik bir mohawk'tan daha az yoğun, ancak aynı derecede havalı olan sahte bir şahin, erkekler için inanılmaz bir seçim yapar. Göz alıcı, seksi ve genç görünüm, üstte görünmeden dikkat çekiyor.

9.Geri Kaygan Stili

Saçınızı geriye doğru kaydırmak şüphesiz etrafınızdaki en havalı saç stillerinden biridir. Bu basit ve seksi görünüm, herkesin olgun  görünmesini sağlayabilir. Bu saç stilini şekillendirmenin birkaç yolu var,  Şekli sabitlemek için biraz pomad kullanarak tüm saçınızı geriye doğru fırçalayarak stili oluşturabilirsiniz.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow