Sorloth un gidişine farklı bir bakış

Sorloth un gidişine farklı bakıs açısı.

 0
Sorloth un gidişine farklı bir bakış

Öncelikle bu yazının tamamen farklı bir yorum katmak amacı ile yazıldığını ve haber niteliği taşımadığını belirterek başlamak istiyorum. 

Alexander Sorloth geçtiğimiz gün Trabzonspor dan ayrılıp Leipzig e transfer oldu bu gün onun gidişi hakkında acaba su konuların etkisi varımıdır diye düşünelim.

Geçtiğimiz sezon hepinizin bildiği gibi Sorloth harika bir performans sergiledi ve bu performansı yarım sezon "kırık parmak" ile oynayarak yaptı.

Geçtiğimiz sezon Trabzonspor da birçok oyuncu ağır sakatlıklar yaşadı.ve Ömür gibi birçok oyuncunun transferinin önüne geçdi bu sakatlıklar.

Antrenman sahaları ve Antrenörler çok yetersiz Di bunu da hepimiz biliyoruz.birçık oyuncunun sakatlığından bu ikisinin etkisi büyük. 

En son kopan nokta Trondsen in 6 aylık sakatlığından sonra Sorloth daha bu takımda kalıp kendini riske atarmı?Bence atmaz böyle antrenman tesisleri böyle amatör hocalar ile kendini geliştirmek isteyen birçok oyuncu çalısmaz diğer örnek, de Yusuf yazıcı. Yani bu yorumunda Sorloth un gitmesinde Antrenman tesisleri, sakat oynatılması, gelişim için zor bir yer olması, ve yetersiz hocalara bağlıyorum. Tabii farklı nedenler de vardı bunlar başta da dediğim gibi sadece farklı bir yorum okuduğunuz için teşekkür ederim. 

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow