Noodle Kısır Yapar Mı?

Son zamanlarda gençlerin sıklıkla tükettiği, fiyatı ve hızı ile oldukça rağbet gören Noodle, ortaya çıkardığı sağlık sorunları ile göz korkutuyor. Bu tür gıdalar, başta kalp ve damar hastalıkları olmak üzere obezite, diyabet gibi çeşitli sağlık sorunlarını tetikleyebiliyor.

 0
Noodle Kısır Yapar Mı?

Son zamanlarda gençlerin sıklıkla tükettiği, fiyatı ve hızı ile oldukça rağbet gören Noodle, ortaya çıkardığı sağlık sorunları ile göz korkutuyor. Kısırlık yapıyor iddiası da insanları bir hayli telaşlandırmış durumda.

Noodle gibi hazır ve paketli gıdalar içeriğinde birçok katkı maddesi bulunduruyor. Bu katkı maddeleri tüketildiğinde kişide sindirim sorunları görülüyor. Bu tür gıdalar, başta kalp ve damar hastalıkları olmak üzere obezite, diyabet gibi çeşitli sağlık sorunlarını tetikleyebiliyor. Kan basıncını yükselten Noodle, kalp krizi ve inme riskini büyük ölçüde artırıyor.

Noodlenin henüz kısır yaptığına dair herhangi bir bulgu bulunmamaktadır. Ancak tetiklediği sağlık sorunları insan sağlığı için risk oluşturmaya devam ediyor. 

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow