Tarot falı

Orta Çağın sonlarına doğru ortaya çıktığı bilinmedktedir. Anlamları ve yorumları, yorumcudan yorumcuya değişmektedir. Genelikle Tarot falları olayların ne zaman gerçekleşeceği hakında yada daha çok bastırmaya mecbur olduğumuz ve yahut gizlediğimiz duyguları açığa çıkarır. Başımıza gelebilecek belli başlı konularda da uyarır. Aşşağıda ki görsellerden size yakın olan bir kartı seçin ve kişiliğiniz hakkında bilgi edinin.

 0

1. SİNEK VALESİ

SİNEK VALESİ
Sinek valesi

Bu kartı seçtiysen hayatta karşı çok dikdatör disiplinli olduğunun göstergesidir. Hayatının belli bir düzene dayanmasını istiyorsun. kesin ve net olmayan işlere kalkışmak sana göre değildir. Çevrende çok insan yoktur. Çünkü sadece bir kaç kişiye güvenirsin. Aşk konusunda iyi olmasanda, âdeta düzeni kurmak için varsın. Çok az üşengeçsin ama bu seni asla yolundan ve düşüncelerinden alı koyamaz. Bu kartı seçen kişiler çok özgüvenlilerdir. Bu yüzden çevreleri tarafından kıskanılır ve tahammül edilmez. 

2. KUPA ASI

KUPA ASI
Kupa ası

Bu kartı seçen kişiler kesinlikle aşk insadır. Hayatlarına daha duygusal bakıyorlardır. Her şeyi çok detaylı düşünürler ve kendilerini yıpratırlar. Herkese çabuk güvenirler ama sonrasında çok pişmanlık yaşarlar. Çok üşengeçlerdir ve uyumayı severler. Malesef kalpleri herzaman kırıktır. Sosyal olmayı severler ilgiye bayılırlar. Duygusal anlamda her kararlarını aldıkları için çok hata yaparlar. Bu kartı seçenler zor şeyler yaşamıştır. Genellikle hayat onları erken yaşta olgunlaştırmıştır. Bu yüzden düştüklerinde kendileri kalkıcak kadar güçlüdür. Kimseye ihtiyaçları yoktur. 

3. MAÇA KIZI

MAÇA KIZI
Maça kızı

Bu kartı seçenler daha çok içine kapanık insanlardır. Konuşmayı sevmezler etraflarında büssürü kalabalık vardır ama onlar yanlızlığı sever. Genellikle tek tabanca takılırlar. İstemesede herzaman ortamın ilgi odağı olurlar. Çevresi tarfından sevilirler. Genelde sürekli kendisini arama çabasındadır. Bu kartı seçenler hayatta çok kararsız insanlardır. Herkese koşturup genelde kendilerini unuturlar. Başarısılıkla karşılaşınca pes ederler. Müzik dinlemeyi severler. Sevdiklerine çok değer verirler ama bu zamanla size zarar vermeye başlar.Genelde terk edilirler. İnsanlara asla güvenemezler. Bu kartı seçenler asi ve güçlü bir karakter olduğundan kimse karşılarına almaya cesaret etmezler. 

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow