Telefonlarınıza yazı getirecek wallpaperlar

Telefonunuzda içinizi açacak wallpaperlar...

 0

1. Telefonunuza bakmaya doyamayacaksınız

Telefonunuza bakmaya doyamayacaksınız

Yaz severler buraya toplansın! Keyfinizi yerine getirecek wallpaperları burada topluyoruz. Eminim ki sizde içinizdeki yazı yansıtan bir arkaplan resmi bulacaksınız. Bakınca içinizi açacak bu resimleri incelemenizi öneriyoruz. 

Şimdi de sıradaki resimlere bakalım;

2. Wallpaper 2

Wallpaper 2

Eşsiz deniz manzaraları hepimizin ağzını kulaklarına kadar uzatıyor. Yaz severler olarak içimizi kıpır kıpır yapan bu resimler ekranlarınızı süslediğinde telefona bakmaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız. Resimdeki deniz ve plaj yaza özleminizi artıracak.

3. Wallpaper 3

Wallpaper 3

Devetabanı yazı anımsatan bitkilerdendir. Yeşilliklerine baktıkça bakasınız gelir. Sade wallpaperlardan hoşlanıyorsanız iki renk olarak karşınıza çıkan resim tam da size göre!

4. Wallpaper 4

Wallpaper 4

Ananas tropik bitki olarak yaz mevsimizi temsil eder adeta. Pembe renkli ananas içinizi açacak görüntülerden. Arkaplan resmi olarak kullanmak mutluluğunuzu artıracaktır.

5. Wallpaper 5

Wallpaper 5

İşte bizi kendisine hayran bırakan bir görüntü daha. Baktıkça bakasınız gelir. Yaz aylarını temsil eden her şey bu resimde buluşmuş. Palmiye ağaçları sıcak iklimlerin temsilcisidir. Ve yaz sever herkes palmiyeletin hayranıdır. Sizi mutlu edecek bu görüntüler her telefonu elinize aldığında yaz mevsimlerinin hayallerini kurmanıza sebep olacak. Sizi andan alarak mutlu güzel yarınları, sıcak havaları düşünebilirsiniz...

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow