Trabzonspor Samsun Maç Analizi

Transferler,Taraftar Beklentisi

 0
Trabzonspor Samsun Maç Analizi

  Trabzonspor taraftarları Eddie Newton ve Ahmet Ağaoğlu'ndan büyük bir beklenti içinde.Geçen sene her ne kadar Ziraat Türkiye Kupası kazanılsa da Trabzonspor taraftarının her zaman beklentisi şampiyonluktur.

 Geçtiğimiz dönem Mikel,Sturridgenin feshi sene sonu  Ndiaye,Sosa,Novakla yolların ayrılması stoper mevkiindeki bariz eksiklik ilk 11 de en az 5 transfer beklentisi oluşturdu.TFF'nin açıklanan 5 değişiklik hakkı ile kulübenin önemini de arttığında gereken takviyenin 8-9 olması gerektiğini gösterdi.

 Samsun maçındaki oyuna gelecek olursak bir sistem oturtulmaya çalışılması kimsenin gözünden kaçmadı,fakat bundan ne kadar başarılı olundu bu bir soru işareti.Trabzonspor'un rakip kaleye maç boyunca iki şut çekmesi ve oyunu rakibin elinde bulundurması taraftarın moralini bozdu.

 Yapılan 4 transferden Flavio tam not alırken Trondsen ümit vadedici bir oyun ortaya koydu.Plaza gelişmesi gereken bir futbolcu çok fazla eksiği var bunu Trabzonspor'da yapabilir mi? Bu bir soru işareti...Marlon ise ilk 11'in vazgeçilmezi olacağım gibisinden bir görüntü vermeyerek oraya transfer sinyali verdi.Baktığımızda stopere en az 1 sol beke 1 orta saha 1 ve hücum bölgesine de 1 transfer gerekiyor.Genç oyunculardan Kerem gelişirse Trabzonspor'a para kazandırabilir düşüncesini hakim kılarken geri kalanlar vasatın altında birer performans sergileyerek forma yarışında şanslarının az olduğunu gösterdi.

 Başkan Ağaoğlu önümüzdeki 15 günde önemli transferlere imza atmassa Trabzonspor'un şampiyonluk iddaasının malesef düşük olacağı açık bir şekilde görülüyor.Umarım bizim gördüğümüzü ve gözümüzden kaçanları görmüşlerdir.Hepinize iyi günler diliyorum.Takipte kalın...

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow