Usta yazar platformundaki aylık kazancım ne kadar?Tahmin Alayım

Usta yazar platforumu hakkında bildiklerimi sizlerle paylaşıyorum. Herkesin merak etiği konu burda yazarlar kaç para kazanıyor? Biz acemi yazarlar için kurulmuş bir platform gibi gözüksede bir çok değerli kişi bu platformda yazarlık yapıyor, bunu söylemezsem olmaz. Burda herkes özgür düşünceye sahip yani bir takım tutar gibi tek taraflı olmayan bir platform olduğu kanısındayım.

 0
Usta yazar platformundaki aylık kazancım ne kadar?Tahmin Alayım

Değerli okuyucular ben 30 yaşındayım. İzmirliyim. Acemi yazarım :) ustalaşmak için burdayım. Yalnız yazılarımı okuyan herkese nacizene tavsiyem. Yorum be beğeni atarsanız, oldukça motive olurum. Eleştiriye açık biri değilim. ;)

Burdaki güzel kitle için herkese teşşür ederim. Çevremdeki herkes kaç para kazandığımı soruyor. Ve inanılmaz derecede eleştiri aldım.. Bir platform düşünün yazı yazıyorsun ve yazdığın yazı okundukça para kazanıyorsun..Harika birşey bu; ama acemi olduğum için nasıl yapacam diye endişeliyordum ki; çok yakın bir arkadaşım beni oldukça motive etti.

Kimseden çekinmeni gerektirecek bir durum değil, millet saçma sapan video çekip para kazanıyorken, sen neden güzel içerik oluşturup kazanmayasın ki ve ardından bana destek vereceği sözünü alınca.. Elimdeki ceptelefonundan içerik oluşturmak için hazırlıklara koyuldum.. Ama en önemli fikri ise Yasin adlı arkadaşım verdi.

İşte süper ödesi bir fikir  "Her gün içerik hazırla hazırladığın içerik sayısı ne kadar çok olursa ilerleyen vakitte okunma sayısını etkiler buda kazancını 2 ye 3 e 4 e 5 e katlar. " ve yazdığın yazı 7/24 saat senin için çalışıyor.

İşte bu düşünceyle yola koyuldum. Ama arada olumsuz fikirler veren arkadaşlarım oluyordu.  Aldırış etmedim :)) Anladım ki başarının sırrı emin adımlar ve samimi dostlardı.

İlk başlarda; oldukça düşük bir kazanım vardı. Ama yazılarım okundukça ve içerik sayım arttıkça kazancımda doğru orantılı şekilde arttı. O yüzden rahatlıkla söyleyebilirim. Yaklaşık 2 yıldır üyeyim bu sitede, ilk 3 ay pasif gelirim vardı. ilerleyen zamanlarda bu gelirim aktif gelire dönüştü. Ve şuanda bu platformda aylık 1500-3000 tl arasında bir gelirim var. Tavsiyem başlamanızdır. Böyle kaliteli bir platform çok az rastlanır. Hepinizi seviyorum..

Ve inanılmaz keyf alıyorum ve serbest çalışıyorum. İnternetten para kazanılacaksa bu iş yazarlık olmalı diye düşünüyorum. 

Hepinize Saygı Ve Selamlar ;) Takipte Kalın..

  

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

amcaoglu 30 yaşındayım. İzmirliyim. Acemi yazarım :) ustalaşmaş için burdayım. Yalnız yazılarımı okuyan herkese nacizene tavsiyem. Yorum be beğeni atarsanız, oldukça motive olurum. Eleştiriye açık biri değilim. ;) Burdaki güzel kitle için herkese teşşür ederim. Büyük çoğunluğu kaç para kazandığımı soruyor. Bunla ilgili yazı paşlaştım arkadaşlar. ilk başlarda oldukça düşük bir kazanım vardı. Ama yazılarım okundukça vede içerik sayım arttıkça kazancımda doğru orantılı şekilde arttı. O yüzden rahatlıkla söyleyebilirim. Yaklaşık 2 yıldır, bu sitede, ilk 3 ay pasif gelirim vardı. ilerleyen zamanlarda bu gelirim aktif gelire dönüştü. Ve şuanda bu platformda aylık 1500-3000 tl arasında bir gelirim var. Tavsiyem başlamanızdır. Böyle kaliteli bir platform çok az rastlanır. Hepinizi seviyorum..