Var olmayan bebeğime mektup

Hiç doğmamış olan belki de doğmayacak çocuklarıma yazdığım mektuplar

 0
Var olmayan bebeğime mektup

En güzel beklemişliğim,en içten duam, en büyük hayalim var olmayışını bile sevdiğim kalbimin en kıymetli köşesi, bedenimin en büyük parçası diğer yarım yaşama ve sevme sebebim en değerli hazinem en çocuksu halim en mutlu günüm gecem saatim kokusunda huzur buldum evladım canım her şeyim en kıymetlim diye seslendiğim küçük yürek büyük insan bu makaleler senin için...

Merhaba en güzel bekleyişim...

 Bugün mevsimlerden sonbahar ve günlerden salı. Kendimi bu yazıya hazırlamıştım aslında ama planladığım gibi olmadı çünkü ben bunu yazarken sen bana çok uzaklardasın.Neden mi? Hemen onu da açıklayayım ben daha 23 yaşındayım, evde tek başına yaşamaya çalışan bir kızım ve baban o daha hayatıma girmedi bile onu hala tanımıyorum. Ama sen bu yazıyı okurken umarım babanla gurur duyuyor ve onu çok çok seviyor olursun.

Canım kızım sen daha yoksun ama her zaman seni hayal edip seninle nasıl vakit geçireceğimi, yeni neler öğreneceğimizi, ilk anne baba deyişini ilk adımlarını bize kollarını açıp koşuşunu düşünüyorum. Bu yazı kaç yaşında ve nerede okursun bilemiyorum ama mutlu olduğun bir yerde olur İnşallah... Hayatta mutlu olmak senin en güzel hediyen olsun büyüyüp sevgiyi, aşkı ,samimiyeti bulunca asla kaçırma hepsini yaşa hepsini gör bil öğren ve hisset.

Ama hiçbir şeyi gizli yaşama;  gizli yaşamak zorunda kalma çünkü ben senin en büyük destekçin olacağıma şimdiden kendi kendime söz verdim bile. Çünkü senin de benim en büyük destekçim olmanı istiyorum.Seninle çocuk olup seninle büyümek seninle şarkı söyleyip seninle resim çizmek istiyorum. Özgür ruhlu ve mutlu çocuklar mutlu insanlar olun istiyorum.

Eğer Rabbim seni bana nasip etmişse ve sen bir yerlerde bu yazıyı okuyabiliyorsan; hayat bana ve babana en güzel armağanını sunmuştur Çünkü sen şu an olmasan da benim içimde benimle birlikte büyüyorsun.Dayıların şimdiden seninle ilgili hayaller kuruyor.

Senden istediğim tek şey: ben hayallerimi gerçekleştirip istediğim gibi bir anne olamazsam! sen mükemmel bir anne ol ve öyle olacağını hiç şüphem yok.

Bir de anne olmak gibi aşık olmak için de doğru zamanı bekle...

 sana yine yazacağım ve seni her zaman seveceğim öpüyorum güzel yanaklarından güzel gözlerinden ve güzel kalbinden.....

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow