Kullanım Şartları

DİKKAT: BU YASAL OLARAK BAĞLAYICI BİR SÖZLEŞMEDİR. LÜTFEN BU HİZMET ŞARTLARINI DİKKATLİCE OKUYUN. BU SÖZLEŞME, WEB SİTESİ ARACILIĞIYLA SAĞLANAN HİZMETLERİN TASARRUFU VE KULLANIMI İLE İLİŞKİLERİNİZİ YÖNETİR. BURADAN KAYDEDEREK BU HİZMET ŞARTLARINI KABUL ETMENİZİ İSTER. WEB SİTESİ ARACILIĞIYLA SAĞLANAN HİZMETLERİ YALNIZCA BURADA BULUNAN TÜM ŞART VE KOŞULLARI KABUL ETMENİZ DURUMUNDA KULLANABİLİRSİNİZ. WEB SİTESİ ARACILIĞIYLA SAĞLANAN HİZMETLERİ KULLANMANIZ, BU HİZMET ŞARTLARINI KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELİR. BU HİZMET ŞARTLARINI KABUL ETMİYORSANIZ, WEB SİTESİNİ VEYA HİZMETLERİ KULLANMAYIN.

BU HİZMET ŞARTLARI, https://www.ustayazar.com/video-indir/gizlilik ADRESİNDE BULUNAN VE BU HİZMET ŞARTLARININ BİR PARÇASI OLAN GİZLİLİK POLİTİKASINI İÇERİR.

Hizmet Şartlarının Kabulü

Bu Hizmet Şartları ( "Sözleşme" veya "Hizmet Şartları" ), siz, bir birey veya bir tüzel kişi ( "siz" veya "kullanıcı" ) ve BT Ürün Geliştirme, LLC ( "Ustayazar " ) arasında yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmedir. " ) Ustayazar.net'in ve Ustayazar'a ait olan ve / veya Ustayazar tarafından işletilen diğer ilgili web sitelerinin (birlikte " Web Sitesi " ), ürünlerin (örneğin, Ustayazar Net Helper) ve aşağıda tanımlanan Hizmetlerin kullanımına ilişkin. Ustayazar, Web Sitesi ve Hizmetler aracılığıyla sunulan tüm içerik, bilgi, grafik, belge, metin, ürün ve diğer tüm öğeler ve ürünler dahil olmak üzere Web Sitesi ve Hizmetleri (topluca "İçerik") bu belgede belirtilen hüküm ve koşullara tabi olarak kullanımınız için kullanılabilir. Web Sitesine ve Hizmetlere erişerek ve bunları kullanarak, bu Hizmet Koşullarına ve burada yer alan ve / veya atıfta bulunulan tüm hüküm ve koşulların yanı sıra Web Sitesinde belirtilen tüm ek hüküm ve koşullara bağlı kalmayı ve bunları kabul etmeyi kabul edersiniz.

Eğer yoksa DEĞİL Bu Hizmet Şartlarında tüm şart ve koşulları kabul, sen gerektiğini DEĞİL Sitesi veya Hizmetleri kullanın. Eğer yoksa DEĞİL belirli İçeriğe veya web sitesi veya Hizmetler aracılığıyla sonucuna belirli bir işlem için geçerli olan herhangi bir ek spesifik şartları kabul, o zaman gerektiğini DEĞİL böyle işlemler sonuçlandırılmaktadır ya geçtiği tür İçeriği içeren Sitesi veya Hizmetlerin kısmını kullanmak . Ayrıca, mevcut veya gelecekteki herhangi bir Ustayazar hizmetini kullandığınızda veya Ustayazar Web Sitesini ziyaret ettiğinizde veya Ustayazar tarafından sağlanan ücretsiz veya ödemeli herhangi bir ürün veya hizmeti aldığınızda, bu tür ürünler veya hizmetler için geçerli olan kurallara ve koşullara tabi olacaksınız.

Bu Hizmet Şartları, aşağıdaki yollardan herhangi biri tarafından sağlanan bildirim üzerine herhangi bir zamanda Ustayazar tarafından değiştirilebilir: Web Sitesinin ana sayfasında bir ilan yoluyla, Kullanıcı Hesabınızda oturum açtığınızda veya sonra (aşağıda tanımlandığı gibi) veya Kullanıcı Hesabınızı oluştururken verdiğiniz adrese e-posta gönderin. Kullanıcı Hesabınızda doğru veya güncel iletişim bilgilerini sağlamamanız veya muhafaza etmemeniz, zaman zaman değiştirilen bu Hizmet Koşullarına uyma sorumluluğunuzu ortadan kaldırmayacaktır.

Web Sitesini ve Hizmetleri kullanımınızı yöneten tüm şartlardan haberdar olduğunuzdan emin olmak için lütfen bu Hizmet Koşullarını düzenli olarak kontrol edin. Kullanıcı tarafından oluşturulmayan İçerik için belirli şartlar ve koşullar geçerli olabilir. Bu tür özel koşullar, bu Hizmet Koşullarına ek olabilir veya bu Hizmet Koşulları ile tutarsız olduğunda, bu tür özel koşullar, yalnızca bu tür özel koşulların içeriği veya amacının bu Hizmet Koşulları ile tutarsız olduğu ölçüde bu Hizmet Koşullarının yerini alacaktır. .

Ustayazar, İçerik veya formatıyla ilgili olarak herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değişiklik veya güncelleme yapma hakkını saklı tutar. Ustayazar ayrıca kendi takdirine bağlı olarak herhangi bir nedenle Web Sitesine ve Hizmetlere veya bunların herhangi bir kısmına erişiminizi sonlandırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

Hizmet Tanımı

Birçok popüler siteden video ve diğer dosyaları indirmek için hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Kullanıcıların Yükümlülükleri

Web Sitesini ve Hizmetleri yalnızca bu Hizmet Koşullarının izin verdiği amaçların yanı sıra ilgili yargı alanlarındaki geçerli yasalar, düzenlemeler veya genel olarak kabul edilen uygulamalar veya yönergeler için kullanmayı kabul edersiniz. Ustayazar, SİZİN VEYA ÜÇÜNCÜ ŞAHIS TARAFINDAN SİZİN ARDINDAKİ ÜÇÜNCÜ TARAF TARAFINDAN TAAHHÜT EDİLEN GEÇERLİ YASALAR, KURALLAR VEYA DÜZENLEMELERİN İHLALİNDEN SORUMLU DEĞİLDİR. Ustayazar UYGULAMASINI, WEB SİTESİNİ VE HİZMETLERİ KULLANMANIZIN GEÇERLİ YASALARA, KURALLARA VEYA YÖNETMELİKLERE UYMADIĞINDAN EMİN OLMAK SİZİN SORUMLULUĞUNUZDUR. Özellikle, Web Sitesini ve Hizmetleri kullanırken, eylemlerinizin (1) ikamet ettiğiniz ülke, eyalet veya bölgenin veya (2) ülke, eyaletin veya (2) ülke, eyalet veya bölgenin kanunlarına, kurallarına veya düzenlemelerine aykırı olmadığını kabul ve garanti edersiniz. veya Ustayazar'un bulunduğu veya faaliyet gösterdiği yer.

Web Sitesini ve Hizmetleri Kullanımınız

Ustayazar veya yetkili ortakları tarafından sağlanan yollar dışında Hizmetlere erişmemeyi (veya erişmeye teşebbüs etmemeyi) kabul edersiniz. Hizmetlere otomatik yollarla erişmemeyi (veya erişmeye teşebbüs etmemeyi) ve Hizmetlere (veya Hizmetlere bağlı sunuculara ve ağlara) müdahale eden veya bozan herhangi bir faaliyette bulunmayacağınızı kabul edersiniz.

Ayrıca, kabul ediyorsunuz:

Başka herhangi bir kullanıcının Web Sitesini ve Hizmetleri veya bağlı veya bağlantılı siteleri kullanmasını engellememek veya bunlara müdahale etmemek;
Web Sitesi ve Hizmetler aracılığıyla herhangi bir virüs veya diğer zararlı, bozucu veya yıkıcı dosyaları yüklememek, yayınlamamak veya başka şekilde iletmemek;
başka bir kullanıcının Kullanıcı Hesabını, şifresini veya sistemini kullanmamak veya kullanmaya teşebbüs etmemek;
buradaki şartlar uyarınca erişme yetkiniz olmayan herhangi bir İçeriğe veya Kullanıcı İçeriğine (aşağıda tanımlandığı üzere) erişmemeyi veya erişmeye çalışmamayı;
Web Sitesinin, Hizmetlerin, İçeriğin, Kullanıcı İçeriğinin, sistem kaynaklarının, hesapların, şifrelerin, sunucuların veya Web Sitesi ve Hizmetler ile bağlantılı veya bunlara bağlı veya bunlara bağlı veya bağlantılı ağların güvenliğini kesintiye uğratmamak veya bunlara başka şekillerde zarar vermemek Siteler.
Kullanıcı hesabı

Web Sitesi ve Hizmetler tarafından sunulan tüm özelliklere erişmek için Ustayazar ile kişiselleştirilmiş bir hesap ( "Kullanıcı Hesabı" ) için kaydolabilirsiniz. Kullanıcı Hesabınızı oluştururken, kendiniz hakkında doğru, güncel ve eksiksiz bilgi vermeyi ve bu bilgileri güncel tutmayı kabul edersiniz. Ustayazar, bu Hizmet Koşullarına aykırı olarak kullanıldığından ve / veya gerçek olmayan, yanlış, güncel olmayan veya eksik bilgiler içerdiğinden şüphelendiği Kullanıcı Hesaplarını askıya alma veya feshetme hakkını saklı tutar.

Kullanıcı Hesabınızı oluşturduğunuzda, kişisel, devredilemez bir şifre seçeceksiniz. Kullanıcı Hesapları birden fazla kişi tarafından "paylaşılamaz" veya kullanılamaz. Bu Hizmet Koşullarını kabul ettikten ve Kullanıcı Hesabı kaydınız Ustayazar tarafından kabul edildikten sonra, Kullanıcı Hesabınız oluşturulacaktır. Sizin tarafınızdan izin verilmiş olsun veya olmasın, Kullanıcı Hesabınız altında gerçekleşen tüm faaliyetlerden yalnızca siz sorumlusunuz.

Facebook veya Twitter hesabı gibi yetkili bir üçüncü taraf sosyal ağ hesabı kullanarak oturum açarak da Web Sitesine ve Hizmete erişebilirsiniz. Bunu yaparak, Ustayazar'a kişisel profilinizi ve etkinlik bilgilerinizi söz konusu üçüncü taraf sosyal ağından toplama yetkisi vermiş olursunuz.

Facebook hesabınızı Web Sitemize giriş yapmak ve / veya Hizmetlerimizi kullanmak için kullanmayı seçerseniz, Ustayazar, arkadaş listeniz, gönderdiğiniz resimler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Facebook hesabınızla bağlantılı tüm verilerinize erişebilir. veya Facebook'ta gönderdiğiniz kişiler, "beğendiğiniz" işletmeler ve hikayeler, ziyaret ettiğiniz yerler vb.

Sağladığınız bu bilgiler, Hizmet aracılığıyla diğer kullanıcılarla etkileşimde bulunmak için kullanılabilecek bir Kullanıcı Hesabı ve profili oluşturmanıza, Hizmetin içeriğini iyileştirmenize, gördüğünüz reklamları ve içeriği özelleştirmenize ve iletişim kurmanıza izin vermek gibi amaçlar için kullanılır. özel ürünler ve yeni özellikler hakkında sizinle. Bu faaliyetlere katılmanız ve / veya Ustayazar'dan herhangi bir satın alma işlemi yapmanız tamamen isteğe bağlıdır.

Lütfen https://www.ustayazar.com/video-indir/gizlilik adresinde bulunan Gizlilik Politikamızı okuyun.Ustayazar'un kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinizi ("Kişisel Bilgiler") nasıl topladığını, kullandığını, ifşa ettiğini, yönettiğini ve sakladığını açıklar. Web Sitesine ve Hizmetlere erişmek için kullandığınız herhangi bir Kullanıcı Hesabı ile ilişkili tüm kullanıcı adlarının ve şifrelerin gizliliğini korumaktan sorumlu olduğunuzu kabul ediyor ve anlıyorsunuz. Ek olarak, başka birine ait bir Kullanıcı Hesabını o hesap sahibinin izni olmadan hiçbir zaman kullanamazsınız. Ustayazar, kullanıcı adınızın, şifrenizin, Kullanıcı İçeriğinizin çalınması veya kötüye kullanılması, kullanıcı adınızın veya şifrenizin ifşa edilmesi veya başka birisine kullanıcı adınızı veya şifrenizi kullanma yetkinizin verilmesinden kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Ancak, Ustayazar tarafından yapılan kayıplardan sorumlu tutulabilirsiniz, Kullanıcı Hesabınızın kötüye kullanılması ve kullanılması nedeniyle başka bir kullanıcı veya herhangi bir üçüncü taraf. Kullanıcı Hesabınızın herhangi bir yetkisiz kullanımının farkına varırsanız, lütfen hemen Ustayazar'u bilgilendirin.support@Ustayazar.net .

Kullanıcı İçeriği

Kullanıcı Hesabı sahipleri, Web Sitesi, Ustayazar blogu ve Hizmetler ( "Kullanıcı İçeriği") aracılığıyla dosya, video, resim, veri, bilgi ve diğer materyalleri yükleyebilir, depolayabilir veya aktarabilir.). Ustayazar, herhangi bir Kullanıcı İçeriğine sahip değildir ve bu Hizmet Koşulları veya Gizlilik Politikası uyarınca olan durumlar haricinde, önceden izniniz olmadan sizinle veya Kullanıcı Hesabınızla ilgili herhangi bir bilgiyi izleme, düzenleme veya ifşa etmez. Ustayazar ayrıca, uygulama gereği, sizin veya Web Sitesi veya Hizmetlerin herhangi bir başka kullanıcısı tarafından yayınlanan, saklanan veya erişilen Kullanıcı İçeriğini gözden geçirmez, incelemez, düzenlemez veya izlemez. Bununla birlikte, Ustayazar, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, Ustayazar'un yasa dışı olabileceğini veya bu Hizmet Koşullarının şartlarını ihlal edebileceğini öğrendiği Kullanıcı İçeriğine erişimi reddetme, kaldırma veya devre dışı bırakma hakkını saklı tutar, ancak bunu yapma yükümlülüğü yoktur. Ustayazar '

Ustayazar, herhangi bir Kullanıcı İçeriğini kontrol etmez, bunlardan sorumlu değildir ve hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. Herhangi bir Kullanıcı İçeriğine erişiminiz, kullanımınız ve / veya bunlara güvenmenizden yalnızca siz sorumlusunuz. Herhangi bir Kullanıcı İçeriği ile ilgili olarak gerekli, uygun, ihtiyatlı veya mantıklı soruşturma, araştırma, araştırma ve durum tespiti yapmalısınız. Bu tür Kullanıcı İçeriğini herhangi bir şekilde kullanmadan önce herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin lisansını araştırmak ve bu Kullanıcı İçeriğini kullanımınızın tüm geçerli yasalara, lisans gerekliliklerine uygun olmasını ve üçüncü tarafların mülkiyet haklarını ihlal etmemesini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Ayrıca, Kullanıcı Hesabınız aracılığıyla veya bu hesabın kullanılması yoluyla gönderilen veya aktarılan tüm içeriklerin yanı sıra gönderdiğiniz veya ilettiğiniz tüm içeriklerden de siz sorumlusunuz.

Web Sitesinden ve Hizmetlerden yasaklanan içerik aşağıdakileri içerir ancak bunlarla sınırlı değildir: (1) yasa dışı içerik; (2) yasa dışı mal veya hizmetlerin oluşturulması, reklamı, dağıtımı veya alınmasıyla ilgili içerik; (3) saldırgan içerik (bunlarla sınırlı olmamak üzere, karalayıcı, tehdit edici veya pornografik içerik dahil); (4) başka bir kişinin kişisel, gizli veya özel bilgilerini ifşa eden içerik; (5) dolandırıcı içerik; (6) kötü amaçlı yazılım veya casus yazılım gibi kötü amaçlı içerik; ve (7) istenmeyen ürün veya hizmetleri sunan, tanıtan, reklamını yapan veya bunlara bağlantı sağlayan içerik.

Sponsorlu İçerikten Kaydet

Ustayazar zaman zaman, Kullanıcı İçeriğini Web Sitesi veya Hizmetler dahilinde ticari, sponsorlu veya ilgili içerikle bağlantılı olarak kullanabilen üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla ortaklıklar kurabilir (bu tür kullanım "Sponsorlu İçerik" olarak anılır)). Kullanıcı İçeriğiniz (adınız, kullanıcı adınız, profil resminiz, içeriğiniz, fotoğrafınız veya diğer benzerlikleriniz dahil) Web Sitesinde Sponsorlu İçerik amacıyla kullanılıyorsa, Ustayazar sizi bu kullanımdan haberdar edecek ve size "vazgeçme" seçeneği sunacaktır. "Kullanıcı İçeriğinizin bu şekilde kullanılması. Ayrıca, Web Sitesindeki Sponsorlu İçerik amacıyla Kullanıcı İçeriğinizin gelecekteki tüm kullanımını engellemeyi seçebilirsiniz. On sekiz (18) yaşın altındaysanız veya başka herhangi bir yasal reşit olma yaşının altındaysanız, ebeveynlerinizden veya yasal vasilerinizden en az birinin de bu bölümün şartlarını (ve adınızın, kullanıcı adınızın kullanımını) kabul ettiğini beyan edersiniz. , profil resmi, içerik, fotoğraf veya diğer benzerlikler) sizin adınıza. Kullanıcı İçeriği Ustayazar'un Sponsorlu İçeriğinde görünen reşit olmayan çocukların ebeveynleri veya yasal vasileri "support@Ustayazar.net . Ustayazar'un herhangi bir talebe yanıt vermeden önce kimliğinizi doğrulaması gerekecektir, bu nedenle lütfen kullanıcı adınız, şifreniz veya Ustayazar tarafından istenen diğer bilgiler gibi belirli bilgileri sağlamaya hazırlıklı olun.

Teknik Destek

Ustayazar, kullanıcılar için teknik destek sağlar. Ustayazar'dan teknik destek almak için, bu tür bir destek arayan kullanıcının support@Ustayazar.net adresinden Ustayazar ile iletişime geçerek bu tür bir desteği talep etmesi gerekir . Kullanıcı, çözülecek sorunun doğasını açıklamalı ve kullanıcı hakkında bilgi vermelidir (isim, adres vb.). Ustayazar, bu tür taleplere zamanında yanıt vermek için makul çabayı gösterecektir. Kullanıcı, sorunu teşhis ederken veya çözerken Ustayazar'a yardımcı olmak için gerekli bilgileri sağlayarak veya Ustayazar tarafından talep edildiğinde, teknik destek hizmetleri ararken Ustayazar ile işbirliği yapacaktır. Ustayazar teknik destek sorununun çözüleceğini garanti edemese de, Ustayazar teknik destek hizmetlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek için makul çabayı gösterecektir.

Sağladığınız Bilgi ve Materyaller

Sizin tarafınızdan Web Sitesine ve Hizmetlere gönderilen, gönderilen veya burada saklanan tüm materyaller, belgeler, iletişimler veya bilgiler bu Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası'na tabi olacaktır. Bu tür bilgilerin güvenliği Ustayazar için çok önemlidir.

Süre ve Fesih.

Bu Hizmet Koşullarının süresi ("Süre") , Web Sitesini veya Hizmetleri kullanmaya başladığınız zaman başlayacak ve Ustayazar veya sizin tarafınızdan yazılı bildirim ile aksi takdirde feshedilmediği sürece kalıcı olarak devam edecektir. Ustayazar, Hizmetleri veya herhangi bir bölümünü herhangi bir zamanda değiştirme, askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutar. Diğer haklara halel getirmeksizin, burada açıklanan sınırlamalardan veya diğer gerekliliklerden herhangi birine uymadığınız takdirde bu Hizmet Koşulları otomatik olarak sona erecektir. Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir şekilde feshedilmesi veya sona ermesi üzerine, Ustayazar'un ticari markalarının, ticari adlarının, telif haklarının ve diğer fikri mülkiyetlerinin kullanımı dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu Web Sitesini ve Hizmetleri kullanmayı derhal bırakmalısınız.

BU SÖZLEŞMENİN FESHİNDEN ARTIK SİTEYİ VEYA HİZMETLERİ HERHANGİ BİR ŞEKİLDE KULLANMA YETKİSİNİZ OLMAYACAKTIR.

Diğer Sitelere ve Üçüncü Taraf Materyallerine Bağlantılar

Web Sitesi ve Hizmetler, diğer Web Sitesine ve / veya üçüncü şahıs ürünlerine bağlantılar içerebilir ve bunlar Ustayazar'un kontrolü altında değildir (topluca "Üçüncü Şahıs Materyalleri" ). Ustayazar, bu tür Üçüncü Şahıs Materyallerinden hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Ustayazar, bu tür bağlantıları yalnızca Web Sitesi ve Hizmetlerin kullanıcılarının rahatlığı için sağlar ve herhangi bir Üçüncü Taraf Materyaline herhangi bir bağlantının dahil edilmesi, bu tür Üçüncü Taraf Materyallerinin içeriği, ürünleri ve / veya hizmetlerinin Ustayazar tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Buradaki aksine hükümlere bakılmaksızın, bu Hizmet Koşullarındaki hiçbir şey, bu tür Üçüncü Taraf Materyalleri ile ilgili olarak size herhangi bir hak veya lisans verecek veya bu tür Üçüncü Taraf Materyallerini kullanma hakkı verecek şekilde yorumlanmayacaktır.

Fikri mülkiyet

Web Sitesi, Ustayazar, Hizmetler ve İçerikteki telif hakkı, ticari marka ve diğer tüm mülkiyet hakları (yazılım, hizmetler, ses, video, metin ve fotoğraflar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, ancak Kullanıcı İçeriği hariç) Ustayazar ve / veya lisans verenlerine aittir. Burada aksi özellikle belirtilmedikçe veya Ustayazar tarafından yazılı olarak yetki verilmedikçe, burada açıkça verilmeyen Web Sitesi, Hizmetler ve İçerikteki tüm haklar saklıdır. İçeriğe, Web Sitesine, Ustayazar'a dayalı olarak kopyalamamayı, yeniden yayınlamamayı, çerçevelememeyi, indirmeye hazır kılmamayı, iletmemeyi, değiştirmemeyi, kiralamamayı, ödünç vermemeyi, satmamayı, atamamayı, dağıtmamayı, lisanslamamayı, alt lisanslamamayı, tersine mühendislik uygulamamayı veya türev çalışmalar oluşturmamayı kabul ediyorsunuz , veya Web Siteleri aracılığıyla Ustayazar tarafından sunulan Hizmetlerle bağlantılı olanlar dışındaki Hizmetler.

Ustayazar, üçüncü şahısların ticari markaları, hizmet markaları, ticari isimleri, logoları, telif hakları, patentleri, alan adları veya diğer fikri mülkiyet haklarıyla ilgili her türlü hakkı reddeder. Üçüncü Şahıs Materyalleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere burada atıfta bulunulan üçüncü şahısların tüm fikri mülkiyet hakları ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Ustayazar, fikri mülkiyet haklarında kendi hakları dışında herhangi bir mülkiyet hakkından feragat eder.

Garantiler ve Sorumluluk Reddi Beyanları

TÜM İÇERİK VE / VEYA HİZMETLER "OLDUĞU GİBİ" VE "MEVCUT OLDUĞU GİBİ" SUNULMAKTADIR. Ustayazar, TİCARİ ELVERİŞLİLİK, HERHANGİ BİR AMACA UYGUNLUK, HERHANGİ BİR AMACA UYGUNLUK, VEYA HİZMETLERİN İHLALİ DAHİL OLMAK ÜZERE, AÇIK VEYA ZIMNİ HERHANGİ BİR BEYAN VEYA GARANTİYİ AÇIKÇA REDDEDER. Ustayazar, Ustayazar WEB SİTESİNİN, HİZMETLERİN VEYA İÇERİĞİN GÜVENLİĞİNE İLİŞKİN HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEZ VEYA BEYAN VERMEZ. GÖNDERİLEN HERHANGİ BİR BİLGİNİN İLETİMDE VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE DURDURULABİLECEĞİNİ KABUL EDİYORSUNUZ. Ustayazar, Ustayazar TARAFINDAN GÖNDERİLEN BU WEB SİTESİNİ KULLANABİLEN VEYA ELEKTRONİK İLETİŞİMLERİN VİRÜSLERDEN VEYA BAŞKA HERHANGİ BİR ZARARLI UNSURLARDAN ÜCRETSİZ OLDUĞUNU GARANTİ ETMEZ. Ustayazar tarafından yazılı olarak, yükleniciler, acenteler,

WEB SİTESİNİN VEYA HİZMETLERİN KULLANIMI VEYA WEB SİTESİ ARACILIĞIYLA HERHANGİ BİR ÜRÜNÜN İNDİRİLMESİ VEYA DİĞER KULLANIMI KENDİ KENDİNİZE AİT OLUR VE RİSKİNİZ VE BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZDEKİ HERHANGİ BİR HASARDAN, VERİ KAYBINDAN YALNIZCA SİZİN SİZİN SORUMLU OLACAĞINIZ, VEYA BÖYLE AKTİVİTELERDEN SONUÇLANAN DİĞER ZARARLAR. Ustayazar, WEB SİTESİNDEN BİLGİSAYARINIZA İNDİRİLEN VEYA WEB SİTESİNDEN SUNULAN HERHANGİ BİR HİZMET VEYA ÜRÜNLE BAĞLANTILI OLARAK BİLGİSAYAR VİRÜSÜ VEYA DİĞER BENZER YAZILIM KODU İÇİN HİÇBİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ. SİZİN TARAFINIZDAN Ustayazar'DAN VEYA WEB SİTESİNDEN ELDE EDİLEN SÖZLÜ VEYA YAZILI HİÇBİR TAVSİYE VEYA BİLGİ, HİZMET ŞARTLARINDA AÇIKÇA BELİRTİLMEYEN HERHANGİ BİR GARANTİ OLUŞTURMAZ.

Web Sitesi ve Hizmetler, belirli bir ülkede mevcut olmayabilecek belirli Ustayazar ürünlerine ve Hizmetlerine referanslar içerebilir. Bu türden herhangi bir referans, bu tür ürün veya hizmetlerin herhangi bir ülkede herhangi bir zamanda mevcut olacağı anlamına gelmez veya garanti etmez.

Web Sitesini ve Hizmetleri kullanarak, saldırgan, uygunsuz veya sakıncalı bulabileceğiniz içeriğe maruz kalabileceğinizi ve bu bağlamda Web Sitesini ve Hizmetleri kendi sorumluluğunuzda kullandığınızı anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

BU TÜR HASARLARIN OLASILIĞI Ustayazar'A TAVSİYE EDİLMİŞ OLSA BİLE. WEB SİTESİNE VEYA BAĞLANTILI OLARAK TASARRUFA KARŞI YAPILAN HERHANGİ BİR EYLEM VE HİZMETLER, EYLEM NEDENİNİN DOĞULDUĞU TARİHİNDEN SONRA BİR (1) YIL İÇİNDE YAZILI OLARAK BAŞLATILMALI VE KAYDEDİLMEK İÇİN BİLDİRİLMELİDİR.

Bazı yargı bölgeleri, zımni garantilerin veya sınırlamaların hariç tutulmasına izin vermez, bu nedenle yukarıdaki sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

Garantileriniz

BURADA: (i) WEB SİTESİ, KAYDETME VE HİZMETLERLE BAĞLANTILI OLARAK KAYDETMEK İÇİN SAĞLADIĞINIZ TÜM BİLGİLERİN DOĞRU, DOĞRU, DOĞRU VE GÜNCEL OLDUĞUNU; (ii) BU HİZMET ŞARTLARINA GİRMEK İÇİN TAM GÜCÜNÜZ VE YETKİSİNİZ; (iii) Ustayazar İLE BAĞLAYICI BİR SÖZLEŞME YAPMAK İÇİN YASAL YAŞTASINIZ; (iv) BU HİZMET ŞARTLARINI UYGULAMAK İÇİN GEREKLİ TÜM HÜKÜMET ONAYLARINI İSTEYECEKSİNİZ; (v) TÜM YÜKÜMLÜLÜKLERİNİZİ GEÇERLİ YASALAR, KURALLAR VE YÖNETMELİKLERE UYGUN OLARAK BU HİZMET ŞARTLARI ALTINDA GERÇEKLEŞTİRECEKSİNİZ; VE (vi) BU WEB SİTESİNİN KULLANICILARI İÇİN KULLANILABİLEN VE Ustayazar TARAFINDAN SAĞLANMAYAN YAYIN, METİN, GRAFİK, GÖRSEL VE ​​DİĞER İÇERİKLERİNİZ (1) HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFIN HERHANGİ BİR FİKRİ MÜLKİYET HAKLARINI İHLAL ETMEYİN, (2) HAKANLIK, KÜTÜPHANE VEYA TUTKULUK

geri bildirim

Ustayazar tarafından sağlanan herhangi bir ürün, malzeme, yazılım veya bilgi (bundan böyle "Geribildirim" olarak anılacaktır ) ile ilgili olarak zaman zaman Ustayazar'a öneri, yorum veya diğer geri bildirimler sunabilirsiniz . Tüm Geri Bildirimlerin tamamen isteğe bağlı olduğunu ve olacağını ve ayrı bir anlaşma yoksa Ustayazar için herhangi bir gizlilik yükümlülüğü oluşturmayacağını kabul edersiniz. Ustayazar, sağlayan tarafa bildirimde bulunmaksızın herhangi bir geri bildirim kaynağını ifşa etmeyecektir. Ancak Ustayazar, size karşı herhangi bir yükümlülük altına girmeden bu Geri Bildirimi uygun gördüğü şekilde ifşa etmekte ve kullanmakta özgür olacaktır. Ancak yukarıdakiler, bu Web Sitesinde yayınlanan Ustayazar Gizlilik Politikası uyarınca korunan bilgilerle ilgili olarak taraflardan herhangi birinin buradaki yükümlülüklerini etkilemeyecektir.

Telif Hakkı İhlali İddiasında Bulunma Bildirimi ve Prosedürü

Geçerli uluslararası fikri mülkiyet yasasına uygun olarak iddia edilen telif hakkı ihlali bildirimlerine yanıt vermek Ustayazar politikasıdır. Çalışmanızın telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığına inanıyorsanız, lütfen bize aşağıda belirtilen yazılı bilgileri sağlayın.

Telif hakkı sahibinin veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin elektronik veya fiziksel imzası;
İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkıyla korunan çalışmanın bir açıklaması;
İhlal ettiğini iddia ettiğiniz materyalin bu Web Sitesinde bulunduğu yerin bir açıklaması;
Adresiniz, telefon numaranız ve e-mail adresiniz;
İhtilaflı kullanımın telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasalar tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair bir beyan;
Yalan beyanda bulunma cezası altında, bildiriminizdeki yukarıdaki bilgilerin doğru olduğuna ve telif hakkı sahibi olduğunuza veya telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair bir beyan.
Bu Web sitesindeki telif hakkı ihlali iddialarının bildirimi için Ustayazar'un DMCA Temsilcisine aşağıdaki şekilde ulaşılabilir:  e-posta kontrol@ustayazar.com.

Yasadışı veya Yasaklı Kullanım

Web Sitesini veya Hizmetleri, yasa dışı olan, bu Hizmet Koşulları tarafından yasaklanan veya herhangi bir şekilde Web Sitesinin veya Hizmetlerin düzgün çalışmasına müdahale eden veya müdahale etme girişiminde bulunan herhangi bir amaç için kullanamazsınız. Web Sitesini veya Hizmetleri, Web Sitesine veya Hizmetlere zarar verecek, devre dışı bırakacak, aşırı yükleyecek veya bozacak veya herhangi bir üçüncü tarafın Web Sitesini veya Hizmetleri kullanmasına ve bunlardan yararlanmasına müdahale edecek şekilde kullanamazsınız. Web Sitesi veya Hizmetlerden veya bunlar aracılığıyla bilgi toplayan, "mayın yapan" veya başka bir şekilde bilgi toplayan herhangi bir üçüncü taraf yazılımı kullanmayacağınızı kabul edersiniz. Ustayazar tarafından Web Sitesinin veya Hizmetlerin tüm kullanıcılarına kasıtlı olarak sunulmayan herhangi bir malzeme veya bilgiyi elde edemez veya elde etme girişiminde bulunamazsınız. Teşkil etmeyecek, yardımcı olmayacak, veya herhangi bir Ustayazar sunucusuna yönelik bir saldırıya karışmak veya başka bir şekilde Ustayazar sunucularını kesintiye uğratmaya çalışmak. Ustayazar'UN SUNUCULARINA ZARAR VERME YA DA Ustayazar'UN YASAL İŞLEMİNİ KAÇIRMA GİRİŞİMİ, CEZA VE MEDENİ YASALARIN İHLALİDİR VE BU TÜR BİR GİRİŞİM YAPILMALIDIR VEYA BU TÜR BİR SALDIRI TEDARİK EDİLMELİ, KORUMA YAPILMALIDIR KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE KULLANICI.

Tazminat

İşbu belge ile Ustayazar'u, bağlı kuruluşlarını, memurlarını, direktörlerini, acentelerini ve çalışanlarını, avukatlar ve diğer profesyoneller için makul ücretler de dahil olmak üzere her türlü masraf, kayıp, talep, hasar, para cezası, ceza veya yükümlülükten tazmin etmeyi ve tutmayı kabul edersiniz. herhangi bir iddia, talep, dava, dava, tahkim veya herhangi bir üçüncü tarafça başlatılan diğer işlemlerden ("Desteklenen Kaynaklar" gibi) kaynaklanan hüküm, hüküm, mahkeme emri veya uzlaşma, değerlendirme, iddia veya talep dahil Bu Hizmet Şartları'nı ihlal etmenizden kaynaklanan bir devlet kurumu veya kuruluşu.

Gizlilik

Ustayazar, gizliliğinize ve kişisel bilgilerinizin kullanımına ve korunmasına saygı duyar. Bu Web Sitesini kullanımınızla bağlantılı olarak kişisel bilgilerinizin toplanması ve kullanılmasıyla ilgili önemli bilgiler ve açıklamalar için lütfen Gizlilik Politikamıza bakın.

Bu Web Sitesine Bağlanmak

Aşağıdaki kurallara uymanız şartıyla bu Web Sitesine bağlantı yapılmasına izin verilir. Bu Web Sitesinin ana sayfasına veya bu Web Sitesinin başka herhangi bir sayfasına bağlantı verebilirsiniz. Ancak, hat içi bağlantı (veya sıcak bağlantı) veya çerçeveleme kullanmanıza izin verilmez. Ustayazar'un bağlayıcıyı veya web sitesini, ürünlerini veya hizmetlerini onayladığını veya sponsor olduğunu ima etmemelisiniz. Ustayazar'un önceden yazılı izni olmadan ticari markalar, ticari adlar, telif hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Ustayazar'un fikri mülkiyetini kullanmamalısınız. Ayrıca, Ustayazar'un talebi üzerine istediğiniz zaman bağlantıyı kaldırmayı kabul edersiniz.

Ustayazar ile İlişkinizi Sonlandırma

Bu Hizmet Şartları, siz veya Ustayazar tarafından yukarıda belirtildiği gibi feshedilene kadar geçerli olmaya devam edecektir. Ustayazar ile olan bu yasal sözleşmeyi (yani bu Hizmet Koşulları) feshetmek istiyorsanız, bunu Ustayazar'a istediğiniz zaman support@Ustayazar.net adresinden yazılı olarak bildirerek yapabilirsiniz . Ustayazar, bu Hizmet Koşullarını kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda, bildirimde bulunarak ve herhangi bir Ustayazar yükümlülüğü olmaksızın feshetme hakkını saklı tutar.

Sen de Ustayazar irtibat kurarak yapabilirsiniz Kullanıcı Hesabı, iptal edilmesi için tek sorumlu support@Ustayazar.net .

Görev

Ustayazar, bu Hizmet Koşullarını tamamen veya kısmen, sizin izniniz olsun veya olmasın herhangi bir zamanda herhangi bir kişi veya kuruluşa devredebilir veya devredebilir. Bununla birlikte, Ustayazar'un önceden yazılı izni olmaksızın bu Hizmet Koşulları kapsamındaki herhangi bir hak veya yükümlülüğü devredemez veya devredemezsiniz ve tarafınızca herhangi bir yetkisiz atama ve yetkilendirme geçersiz ve etkisizdir.

Servis Erişimi

Web Sitesi ve Hizmetler herhangi bir süre veya herhangi bir süre için mevcut değilse, Ustayazar sorumlu olmayacaktır. Ustayazar, Web Sitesi veya Hizmetlerin erişilebilirliği, performansı veya kullanılabilirliği konusunda hiçbir garanti vermez. Onarım, bakım, sistem arızası veya kontrolümüz dışındaki nedenler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Web Sitesi ve Hizmetlere erişimin geçici olarak askıya alınması, kendi takdirimize bağlı olarak önceden haber verilmeksizin gerçekleşebilir. Ustayazar, Web Sitesi veya Hizmetlerin çalışmasını askıya alma hakkını saklı tutar. Ne Ustayazar ne de üçüncü taraf sağlayıcılarının, bu Web Sitesindeki herhangi bir hizmetin ve ürünün feshi, askıya alınması, kesintiye uğraması, geciktirilmesi konusunda size karşı hiçbir şekilde sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.

Mücbir Sebep

Ustayazar, Ustayazar'un makul kontrolü dışındaki herhangi bir olay veya koşulun neden olduğu herhangi bir uygunsuzluk, gecikme, hata, veri kaybı veya diğer kayıplardan sorumlu olmayacaktır.

Elektronik İşlem Anlaşması

Ustayazar'un tercihine bağlı olarak, Web Sitesi veya Hizmetler ile veya bunlar aracılığıyla yapılan tüm işlemler elektronik olarak yürütülebilir ve yürütülebilir. Web Sitesi veya Hizmetler aracılığıyla gerçekleştirilen her türlü iletişimin kaydını tutabiliriz. Tüm elektronik kayıtlar, alıcıya uygun şekilde adreslendiğinde ve kayıt, gönderenin kontrolü dışında bir bilgi işleme sistemine girdiğinde veya kayıt, alıcının kontrolü altındaki bir bilgi işleme sisteminin bir bölgesine girdiğinde gönderilmiş sayılır. Kayıt, alıcının elektronik kayıtları veya gönderilen türdeki bilgileri almak amacıyla atadığı veya kullandığı bir bilgi işleme sistemine girdiğinde, bu sistem tarafından işlenebilecek bir formda ve alıcının buradan alınır. elektronik kaydı alabilir.

İhtiyati tedbir

Bu Hizmet Koşullarının herhangi bir ihlalinin veya ihlalinin Ustayazar'dan anında ve onarılamaz zarar ve zararlara neden olabileceğini kabul ve beyan edersiniz. Sonuç olarak Ustayazar, kendi takdirine bağlı olarak derhal ihtiyati tedbir alma (geçici kısıtlama emirleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) alma ve bu Hizmet Koşullarının herhangi bir ihlali veya ihlali ile ilgili kalıcı ihtiyati tedbir alma hakkına sahiptir ve bunu yapabilir. Ustayazar için hukukta veya eşitlikte mevcut olan diğer tüm çözümlere ek olarak, Ustayazar bu Hizmet Koşullarındaki herhangi bir terimin belirli bir şekilde uygulanmasını isteyebilir.

Bölünebilirlik

Bu Hizmet Şartları, yürürlükteki yasaların izin verdiği en geniş ölçüde uygulanacaktır. Herhangi bir nedenle bu Hizmet Koşullarının herhangi bir hükmünün geçerli yasalar uyarınca herhangi bir ölçüde geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu durumda (a) bu hüküm, aynısını geçerli ve uygulanabilir kılmak için makul olarak gerekli olduğu ölçüde yorumlanacak, yorumlanacak veya yeniden düzenlenecektir. ve bu hükmün altında yatan asıl niyetle tutarlı ve (b) bu ​​tür bir geçersizlik veya uygulanamazlık, bu Anlaşmanın diğer hükümlerini etkilemeyecektir.

Çeşitli

Ustayazar, bu Web Sitesinde sunulan bir ürün veya hizmetin herhangi bir ülkenin ulusal yasalarını ihlal etmesi durumunda herhangi bir nedenle herhangi bir sorumluluk üstlenmez veya risk almaz. Web Sitesine veya Hizmetlere erişenler, bunu kendi inisiyatifleriyle yaparlar ve ulusal yasalarına uymaktan sorumludurlar. Sorular kontrol@ustayazar.com adresinden gönderilebilir . Web Sitesi ve Hizmetler ve beraberindeki ürünler ve belgeler, Ustayazar'un ve / veya lisans verenlerinin telif hakkıyla korunan mülkiyetidir ve telif hakkı yasaları ve uluslararası fikri mülkiyet anlaşmalarıyla korunmaktadır. Ustayazar ™ veya üçüncü şahıs ticari markalarının veya logolarının, Ustayazar veya ilgili ticari marka sahibinin önceden yazılı izni olmadan kullanılması kesinlikle yasaktır.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz.

Desteklenen Siteler

9gag Akillitv Bandcamp Bitchute Blogger Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Flickr Gaana Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Odnoklassniki Pinterest Reddit Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit