Yeni Honda Civic Fiyatları

13 Kasım tarihi itibari ile Türkiye yollarına çıkacak olan yeni Honda Civic, 1.5 litre, Vtec Turbo LPG motor seçeneği ile görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Honda severlerin merakla beklediği 11. Nesil Honda Civic’in tanıtım günleri başlıyor.

 0
Yeni Honda Civic Fiyatları

Honda’nın ürettiği araçlar arasında en uzun ömürlü model olarak başı çeken ve dünya genelinde 24 milyondan fazla satış adedi başarısına ulaşan Honda Civic, yeni nesil aracında benzinli ve turbo LPG’li motor seçenekleriyle Honda takipçilerinin karşısına çıkıyor.

Geliştirilen görüş açıları, alçak motor kaputu ile sportif bir tasarıma kavuşan yeni Honda Civic; geniş stop lambaları ve led farları, ön çamurluktan keskin omuz çizgisiyle birbirine bağlanıp, yatay tasarımlı stop lambaları ile daha geniş bir görüntü sağlıyor. Benzinli motor seçeneğini tercih etmek isteyenler Honda Civic Elagance ve Honda Civic Executive+ donanımları, LPG'li motor seçeneğini tercih edecekler ise Honda Civic Premium, Honda Civic Elegance ve Honda Civic Executive+ donanım paketlerini tercih edebilecekler.

Metalik sis mavi, metalik meteor gri, metalik kiraz kırmızı, platin beyaz, metalik gümüş gri ve kristal siyah olmak üzere üçü yeni toplam altı farklı renk seçeneği ile gelecek olan yeni Honda Civic araçlar 374 bin TL başlangıç fiyatıyla satışa çıkacak.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow