Yeni Ipad Pro 2021

Apple'ın yeni Ipad Pro'su nasıl ? Kaç tane çeşidi var ? Özellikleri neler ? Modellerin farklılıkları var mı? Apple kalem 2 ile çalışır mı? Almaya değer mi ? Fiyatları ne kadar ?

 0
Yeni Ipad Pro 2021

Ipad pro, Apple'ın en gelişmiş tablet bilgisayarı yeni versyonu ile kullanıcılarla buluştu. Bu son model güçlü M1 çipe, Thunderbolt girişine, geliştirilşmiş bir ön kameraya ve Retina XDR mini- LED ekrana sahip.

İki farklı Ipad pro modeli mevcut. İlki 11-inç LED Retina ekran ve fiyatı 8.600 TL'den başlıyor. Diğeri ise 12.9 - inç mini-LED Retina XDR ekranı ile 11.999 TL'den başlamaktadır.

Ekran boyutundan farklı olarak, bu iki ipad pro modeli farklı görseel teknolojiye sahip. Her ikisininde 120Hz ProMotion, P3 renk aralığı ve Gerçek Ton teknolojilerine sahip olmasına rağmen, 12.9 inç Ipad pro mini-LED ekrana sahiptir. Bu özellik Ipad Pro'nun 1,000 nit maksimum ekran parlaklığı ve 1600 nit parlaklık(HDR) ile görüntüleme yapmasına olanak sağlar.

Thunderbolt girişi çok daha hızlı dosya transferine izin verir. Bunların dışında Ipad Pro 2021, Apple pencil 2 ile uyumludur.

Senin Tepkin Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow